Rada spolku

Rada je výkonným orgánem sdružení, který za svou činnost odpovídá členské schůzi. Rada řídí a koordinuje činnost spolku v období mezi zasedáními členské schůze. Členství v radě vzniká volbou na členské schůzi na základě návrhu některého ze členů.

Rada ze svého středu volí a odvolává předsedu rady spolku a minimálně jednoho místopředsedu rady spolku. Předseda a místopředseda rady zastupují spolek navenek a jednají jeho jménem.

V říjnu 2015 byla na členské schůzi zvolena nová Rada spolku ve složení:

Jméno Pozice E-mail

Názory a komentáře