Rada spolku

{jcomments off}Rada je výkonným orgánem sdružení, který za svou činnost odpovídá členské schůzi. Rada řídí a koordinuje činnost spolku v období mezi zasedáními členské schůze. Členství v radě vzniká volbou na členské schůzi na základě návrhu některého ze členů.

Rada ze svého středu volí a odvolává předsedu rady spolku a minimálně jednoho místopředsedu rady spolku. Předseda a místopředseda rady zastupují spolek navenek a jednají jeho jménem.

V říjnu 2015 byla na členské schůzi zvolena nová Rada spolku ve složení:

Jméno Pozice E-mail  
Pavel Felgr  předseda spolku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    
Zuzana Kocumová  místopředseda spolku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
Jaromír Baxa  místopředseda spolku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
Zuzana Tachovská  členka rady spolku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
Petr Červa člen rady spolku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Názory a komentáře