Václav Smrkovský

21.01.2019

podnikatel, 75 let, Janův Důl

Václav Smrkovský je jednatel stavebních firem, člen Klubu Hudební mládeže Liberec, místopředseda osadního výboru Janův Důl. Podnikatel, sběratel kaktusů, vodák a především děda šesti vnoučat.

Co už udělal: 

Ve volebním období 2014 - 18 byl členem kontrolního výboru zastupitelstva města Liberce. Inicioval úspěšnou reklamaci části stavební zakázky dodané firmou Syner a.s. na Soukenném náměstí a šetření řemeslně neumělého vydláždění v Kostelní ulici. Radostnější částí jeho aktivit pro město je práce v dozorčí radě Botanické zahrady nebo podpora kulturních akcí pro děti a mládež. 

Co má v plánu: 

Přispět k tomu si, aby se nám všem žilo v Liberci lépe. Jeho prioritou je průhlednost městských zakázek, rekonstrukce veřejných prostor a také zkrácení doby dopravních omezení na našich ulicích. Podporuje co nejširší využívání relaxačních zón v Liberci a jejich zpřístupnění občanům. Je odpůrce hazardu a rozprodávání majetku města.

Proč je ve Změně: "Jsem součástí týmu Změna pro Liberec, protože dlouhodobě napravuje nepořádky v našem městě a zlepšuje život lidí novými projekty i trpělivou prací na radnici."